Polski English Croatia Germany Czech Republic Slovakia Russia Lithuania Latvia Estonia Bulgaria Denmark Hungary Romania Saudi-Arabia
Montaż balkonów dostawnych

Przygotowanie fundamentów pod słupy nośne

Prace przygotowawcze ograniczają się do zamontowania kilku kotew, oraz wykonaniu w większości przypadków niezależnych fundamentów, obok istniejącego najczęściej wcześniej postawionego już budynku. W przypadku wznoszenia nowych obiektów, fundamenty wraz z markami fundamentowymi pod balkony przystawne wykonuje się równolegle z wylewaniem fundamentów budynku.

Mocowanie do elewacji

Drugim i zarazem końcowym etapem jest montaż balkonów oraz paneli balustrad zadaszeń itp. Co ciekawe, sam montaż możliwy jest nawet w przeciągu jednego dnia i nie wiążę się z hałasem bądź innymi niedogodnościami dla pozostałych mieszkańców. Należy pamiętać że krótki czas przygotowania oraz montowania balkonów przystawnych sprawia, że są po prostu tanie w odniesieniu do innych technologii i niezwykle trwałe.

Konstrukcja systemu balkonów przystawnych na dwóch bądź czterech słupach nośnych wsparta jest od wewnętrznej strony bezpośrednio na ścianie budynku. Wiążę się to z możliwością natychmiastowego dopasowania całego balkonu do głównej fasady, dzięki czemu montaż jest nieskomplikowany.